Blog

Erotický portál drsny sex

erotický portál drsny sex

I přesto mi z něho trochu tekla krev. Poskakovala jsem na něm jako na trampolíně a sténala mu do úst. I když jsem se snažila držet tempo, Leošovi to nebylo dost, a tak když se vzpamatoval, postavil se a zvedl mě s sebou jako pírko. Pozpátku jsem couvala do kuchyně, kde mě hodil na kuchyňský stůl a narval do mě ptáka až po kořen.

Vyjekla jsem a rukama se chytila okraje stolu. Leoš to do mě hustil jako sbíječka a hlasitě u toho hekal. Viděla jsem, jak se mu rosí čelo, jak se mu napínají svaly a žíly pumpují krev jak zběsilé.

Prsa mi na hrudi poskakovala jako dva balónky a kundičku už jsem měla jasně červenou. Leoš mě ještě chvíli takhle mrdal a pak vyjel ven a místo ptáka mi do broskvičky dal svůj jazyk.

Měl ho celkem dlouhý, takže mě s ním mohl skoro šukat místo penisu. Palcem mi přitom drtil klitoris a zuby mi sdíral pysky. Trvalo to ale jenom chvilku, protože pak mě popadl a donutil mě se postavit ke kuchyňské lince.

Přimáčknul mi na ni obličej a já na něho poslušně vystrčila zadeček. Když mi ho cpal do análu, držel si mě za ramena a při mrdání mě držel za vlasy. Byla jsem tak prohnutá jako luk. Můj stažený zadeček mírně bolel, ale to se brzy vytratilo slastí.

Skoro jsem v téhle poloze nemohla dýchat. Leoš mě přitom několikrát plesknul po zadku, až jsem ho měla červený jak pavián. Na zádech jsem cítila jeho rty, jak se mi slastí zakusoval do ramene, aby tolik nekřičel. Já jsem jen bezmocně nehty škrábala po kuchyňské desce a nohy se mi skoro podlamovaly, jak jsem byla vysílená tím zuřivým sexem.

Asi to na mně bylo poznat, protože Leoš mě chytil pod krkem a aniž by mě přestal šukat, dostrkal mě do obýváku k připravenému gauči. Na něj mě povalil tak, že jsem hlavu měla na opěrce a zadeček na polštáři, hezký nastavený k němu.

Než mi do kundičky narval svýho ptáka, ještě mi ji vylízal. Jazykem přejížděl přes klitoris a několikrát do mě zasunul i prst. Pak ho do mě vrazil a chytil mě pod krkem. Tlačil mě do sedačky, takže jsem nemohla popadnout dech, ale zároveň jsem mohla vidět, jak do mě jeho čůrák zajíždí.

Leoš se ke mně pak naklonil a několikrát mě políbil. A to byl konec našeho sexu, neboť jsem ucítila, jak mi tělem začíná cloumat orgasmus. Ječela jsem a Leoš mě u toho nepřestával šukat. Stahy kundičky ale udělaly své a on vyvrcholil taky. Postříkal mi celé břicho i obličej spermatem a poté se zpocený a unavený svalil vedle mě. Když jsem si z tváře jeho sperma setřela, natáhla jsem se k němu a políbila ho.

Bylo to ale jedno, protože Leoš po dlouhé cestě a náročném sexu hned usnul. Tak jsem se zvedla, přikryla ho a šla do sprchy smýt ze sebe jeho dárek na přivítanou. Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma , získáte neomezený přístup ke všem povídkám.

Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat. Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem.

Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet.

Vyberte si povídku z kategorie: Můj manžel je voják, takže často odjížděl do ciziny na mise a já jsem v našem udržovaném domě byla sama. Pokaždé jsem se nemohla dočkat, až se vrátí a pořádně si mě vezme. Žádný sex na rozloučenou, žádný usmiřovací sex, ale sex po několika měsících odloučení, to byl ten nejlepší, jaký mohl být.

Bral si mě přitom skoro jako zvíře, tvrdě, nemilosrdně a já to tak doslova zbožňovala. Ona se jen snažila dráždit ty správné body, aby dosáhla orgasmu. Když se udělala, vstala z postele, oblékla si věci a zmizela. Neřekli jsme si za celou dobu ani jedno slovo. V tichosti jsem ležel na své posteli a přemýšlel o tom, že to byla ta nehezčí věc, co se mi kdy stala. Přesně věděla, co chce a to taky dostala. Nebylo u toho žádné mazlení a podobně, jenom drsný, zpocený sex.

Jsem si jistý, že jsme šli nakonec oba spát šťastní, unavení a možná i trochu zkušenější já rozhodně. Chodil jsem s opravdu malou holkou, měla tak metr čtyřicet a tak lehce přes 40kg. Ale ne jako takové to sexy okusování bradavek, ale vždy jednou za čas pořádně hryzla. Nakonec, když mi prokousla kůži, tak jsem jí reflexivně odhodil pryč a uhnul jsem jí.

Zařval jsem něco o respektu, seděl tam a krvácel, ale zároveň měl erekci. Stojící klacek nakonec vyhrál, rychle jsem zamumlal něco ve smyslu "Asi je mi to líto," a byli jsme zpátky tam, kde předtím. Když se mě snažila znovu kousnout, prudce a tvrdě jsem jí zatahal za vlasy , že se ke mě pusou nemohla dostat.

Řekl bych, že se jí to líbilo. Později jsem přemýšlel, jestli nemám jít na přeočkování kvůli tetanu Předpokládal jsem, že mám rád drsný sex, ale zjistil jsem, že spíše než drsný jako takový jsem měl na mysli tvrdší a rychlý.

To se stalo zřejmým ve chvíli, kdy po noci plné alkoholu na mě skočila moje kamarádka. Úplně opilí jsme šli do postele a ještě než jsme se dotkli prostěradla, naše zadky už byly nahé. Začal jsem klasickou předehru , ale ona mě zastavila se slovy "My se ale nejdeme milovat Další věci, co se děly ať už byly jakkoliv dlouhé , si rozostřeně pamatuji jako "Jestli můžu uvolnit ruku, tak mě nedržíš pořádně," "Když pořád budu moct mluvit, škrť mě víc," a "Omotej si nejdřív moje vlasy do pěsti, než za ně začneš tahat,".

Byla to intenzivní lekce o důvěře a zároveň sexuální agresi. Celá věc byla naprosto bizarně završena objímám a "něco jako milováním" , když jsme se vzbudili. Nejlepší sex, který může muž mít, je, když ze sebe vypustí to zvíře , které se ukrývá uvnitř. A když se tohle mužské zvíře potká s tím ženským, stane se něco podobného:.

Viděl jsem ji tam stát uprostřed obývacího pokoje, vlasy svázané do culíku a uvědomil jsem si jedno. Měl jsem ručník omotaný kolem pasu a stále jsem byl mokrý ze sprchy. Nechal jsem ho spadnout na zem a přiblížil jsem se odhodlanými kroky, dokud jsem nebyl jen kousíček od ní. Přinutil jsem zvíře uvnitř trochu zpomalit a řídit jeho instinktivní odhodlání. Moje ruka zklouzla po jejím pasu a přitáhl jsem si ji tělo na tělo.

Druhou rukou jsem chytil její culík, takže jsem ji mohl kousnout do krku, na klíční kost a rtů. Pěvně mě objala a v momentě se celý vesmír točil jen okolo zvuků vzdechů. Klesli jsme na podlahu. Dostal jsem se na ní a pak vypustil své zvíře, stejně tak ona. Její boky tvrdě narážely do koberce, zlíbal jsem jí celé tělo, dokud nedosáhla vrcholu, veškeré ovládání svalů ustalo a celé její tělo bezvládně kleslo na podlahu.

Nebylo cesty zpět a ona sténala, jak jsem jí pevně svíral boky. Našla sílu, aby se zvedla ze země a podívala se na mě jako to zvíře. Nasedla na mě a všechna kontrola teď byla její, já jsem se jí poddal. Sepjaté ruce, současná vyvrcholení. Následně kompletně vyčerpaní, šťastní. Usmívali jsme se a smáli jsme se. Vděčný jeden za druhého a za to, co se stalo. Nejdrsnější sex , který jsem kdy měl, jsem zažil, když jsem se vrátil ze služební cesty a svou ženu jsem neviděl několik týdnů.

Konference byla pro chirurgy a jiné doktory a ženy, které měli její chod na starosti, byly velmi sexy a extrémně koketní.

..

PRASARNY DOMINY

Takže když konečně někdo zazvonil, šla jsem v plné parádě otevřít nahá. Vyjekla jsem a rukama se chytila okraje stolu. Pěvně mě objala a v momentě se celý vesmír točil jen okolo zvuků vzdechů. Leoš to do mě hustil jako sbíječka a hlasitě u toho hekal. Později jsem přemýšlel, jestli nemám jít na přeočkování kvůli tetanu UMĚLÝ PENIS MAMA SUKA SYNA listopad Skoro jsem v téhle poloze nemohla dýchat. Leoš mě přitom několikrát plesknul po zadku, až jsem ho měla červený jak pavián. Video Tvrdý Prcani Sex videa •. Watch Tvrdý prcani Velmi tvrdý sex = dlouhá porno videa, sex a erotika. Squirtmasakr - – Nejnavštěvovanější erotický portál. listopad Sex po telefonu Erotický chat Erotická seznamka GAY erotická. Diskuzní a seznamovací portál a zdarma videochat pro amatéry. .. vychrtlé anal, amatéři anál, amateři anal. drsny sex gay - dannyishorny.eu Mandragora () larelay.

Erotický portál drsny sex

About the author : Josh Pierce